Marka Silesia Emalia - poznaj historie naszej marki

SILESIA EMALIA to polska marka, o bogatym rodowodzie. Od pokoleń dzielimy się naszymi umiejętnościami, tworząc użyteczne i piękne produkty dla Twojego domu. Ręcznie wytwarzane produkty cechują się wysoką jakością i oryginalnością, a staropolskie wzornictwo nadal urzeka gospodynie domowe dla, których naczynia emaliowane stanowią priorytet. Głęboko zakorzeniona tradycja, bazująca na wielopokoleniowym doświadczeniu w produkcji garnków i naczyń, pozwoliła marce dotrwać do czasów współczesnych i nie zginąć w tłumie konkurencyjnych produktów. W tym czasie wzbogaciliśmy naszą ofertę o kolejne ciekawe wzornictwa, naczynia żeliwne oraz kociołki żeliwne.

Garnki emaliowane stanowią nieodłączny element naszej codzienności, naszego stylu oraz definiują to, co dla nas ważne. Dlatego też wszystko, czego używamy każdego dnia, powinno być zgodne z naszym poczuciem estetyki, wyjątkowe i oryginalne. Takie właśnie są sprzęty emaliowane marki SILESIA EMALIA. Kuchnia, w której króluje ten styl, zawsze będzie postrzegana jako miejsce urządzone przez osobę o niepowtarzalnym guście, wyczuciu smaku i umiejętności świadomego wybierania najlepszych produktów.

Naczynia kuchenne marki SILESIA EMALIA wytwarzane są w ręcznym procesie ze specjalnie wyselekcjonowanej stali i pokryte warstwami emalii. Szklista powłoka zabezpiecza je przed korozją, przenikaniem do pożywienia szkodliwych dla zdrowia substancji oraz stanowi estetyczne, barwne wykończenie. W ten sposób zyskujemy zaplanowany efekt — zadbane i ładne produkty o unikalnym charakterze. Są to bardzo higieniczne naczynia. Dzięki temu, że ich nawierzchnia jest absolutnie gładka, bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Używa się do tego wody i miękkiej gąbki.

A jeszcze bardziej warto próbować nowych rzeczy budzących dobre skojarzenia. Produkty emaliowane były z powodzeniem wykorzystywane przez pokolenia naszych rodziców czy babć. Przede wszystkim dużym plusem jest fakt, że garnki emaliowane nagrzewają się bardzo szybko. Ponadto utrzymują wysoką temperaturę przygotowywanych w nich dań, co może być zaletą w czasie długich kolacji oraz spotkań z rodziną i przyjaciółmi. 

Naczynia żeliwne są przede wszystkim niezwykle trwałe. Można uznać to za oczywistość, jednak wszyscy wiemy, jak mogą zużywać się materiały, które nazywane bywały trwałymi. W przypadku żeliwnych naczyń jest jednak inaczej, ponieważ są one absolutnie wytrzymałe. To jedna z najważniejszych rzeczy, jakie musicie o nich wiedzieć, jeśli bowiem będziecie użytkować i dbać o żeliwne naczynia — zostaną z Wami na lata. Jakie jeszcze korzyści przyniesie Wam używanie żeliwnych garnków?

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password